Sony Ericson K750i

Обсуждение мобильных телефонов, связи и т.п.
Serg
Контактная информация:

Sony Ericson K750i

Сообщение Serg » Чт ноя 22, 2007 20:04

Слышал, что есть возможность поставить "черный список" в адресную книгу (на мой взгляд нужная вещь). Мож кто знает, что для этого нужно, подскажите.

Cooll

Сообщение Cooll » Чт ноя 22, 2007 22:12

Особисто користуюсь послугами оператора МТС... На моє поставлене запитання чи можливо блокувати "конкретні" № вхідних дзвінків.? отримав чітку відповідь НІ. Або всі, або нічого...

кто знает, что для этого нужно

Це можливо зробити за умови, що Ваш телефон має таку опцію, як "групи". Вибираєте вільну групу в налаштуваннях міняєте все на 0 (гучність, вібро, сигнали...) потім заносите номер в адресну книгу, де ставите приналежність абонента до цієї групи.... Все виклик є та він Вас відволікає.
Є ще один варіант для дуже настирливих.... Якщо абонент ну скажімо так "достає" Вас цілими вечорами без передиху.... Включіть опцію переадресування дзвінка на Г/Я, а замість привітання запишіть сигнал виклику (довгі гудки) :twisted: Рахунок абонента садить швидко...

Serg
Контактная информация:

Сообщение Serg » Пн ноя 26, 2007 16:06

Там есть еще проще, можно ввести номера, которые могут до Вас дозвониться (также можно ввести и группы абонентов) и все, к Вам кроме абонентов, которых Вы введете в список никто не дозвонится. Будет постоянно давать занято :)

Cooll

Сообщение Cooll » Пн ноя 26, 2007 18:05

можно ввести номера, которые могут до Вас дозвониться

Цей варіант дійсний лише за умови, що Ви одинак (з обмеженою кількістю обраних) або нікого не хочете бачити. 8)

Serg
Контактная информация:

Сообщение Serg » Пн ноя 26, 2007 19:19

з обмеженою кількістю обраних

9 групп по 9 номеров в каждой??? Я не думаю, что все пользуются полностью всеми адресами телефонной книги. :)

Вернуться в «Мобильные телефоны»